Muzeum czasowo zamknięte

Drodzy Zwiedzający,

Informujemy, że z dniem 6.10.2023, ze względu na brak odwiedzających podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu Muzeum Przyrodniczego.

Dziękujemy za dotychczasowe wizyty i zapraszamy wiosną 2024.

Godziny otwarcia Muzeum Przyrodniczego – aktualizacja

Szanowni Państwo,

Muzeum Przyrodnicze Stacji Badawczej IRZIBŻ PAN w Popielnie czynne jest w godzinach 10:00 – 15:00 (w dni powszednie), soboty, niedziele i święta – nieczynne.

Zwiedzanie jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!

Noc Muzeów

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Stacji Badawczej w Popielnie z przyjemnością informuje, że w dniu  13 maja 2023 r.  w godzinach 19:00 – 21:00  Muzeum w Popielnie będzie dostępne do zwiedzania w ramach „Nocy Muzeów 2023”.

Serdecznie zapraszamy!

Otwarcie Muzeum Przyrodniczego

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Stacji Badawczej w Popielnie z przyjemnością informuje, że od dnia 29 kwietnia 2023 r. zostanie otwarte Muzeum Przyrodnicze w Popielnie w godzinach 10:00 – 16:00.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

W dniach 3-4 luty 2023r. w Stacji Badawczej IRZ i BŻ PAN w Popielnie odbyło się spotkanie przedstawicieli Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Olsztynie oraz Warszawie (Departament Działań Delegowanych) z rolnikami, hodowcami, przedstawicielami instytucji i ośrodków naukowych oraz rolniczych, m. in. Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Czytaj dalej